#
#
#

Aktualności

 

 

Koncert Karnawałowy - Anna Jakiesz-Błasiak, Agnieszka Robok i Katarzyna Leśnik

14 styczeń 2016

Serdecznie zapraszamy do Domu Kultury w Żernicy na Koncert Karnawałowy podczas którego wystąpi Anna Jakiesz-Błasiak artystka m.in. Gliwickiego Teatru Muzycznego w Gliwicach. Z karnawalowym repertuarem wystapia także pianistki Agnieszka Robok i Katarzyna Leśnik. Serdecznie zapraszamy. Cena biletu to jedyne 10 zł. Do nabycia w biurze GOKu w Wilczy lub przed koncertem, prosimy jednak o rezerwacje pod nr telefonu 503 978 654.

Więcej »

"Słowo Agnieszki Osieckiej" w wykonaniu Amatorskiej Grupy Teatralnej "AleTEATR" z Koszęcina

14 styczeń 2016

Niezmiernie miło zaprosić Państwa, a zwłaszcza Babcie i Dziadków na spektakl muzyczny "Słowo Agnieszki Osieckiej" w reżyserii Aliny Szczepanowskiej. Amatorska Grupa Teatralna "AleTEATR" działa przy Domu Kultury w Koszęcinie. Wstęp na przedstawienie jest darmowy, należy jednak odebrać wejściówki (bilety) z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Dostępne w siedzibie GOKu w Wilczy, ul. Karola Miarki 123 lub w bibliotece w Żernicy i Pilchowicach. Gorąco zapraszamy.

Więcej »

Zapraszamy na koncert "Wieczór z kolędą"

03 grudzień 2015

Dla wszystkich milośników Teatru Castello i Tomasza Białka szykujemy coś specjalnego. Tuż przed świętami, 20 grudnia w niedzielę, zapraszamy na niepowtarzalny koncert kolędowy. Partnerować Panu Białkowi będzie Naira Ayvazyan, a koncert poprowadzi Barbara Pakura-Brzoska. Bilety do nabycia od 9 grudnia w biurze GOKu.

Więcej »

UWAGA, UWAGA leci do nas Mikołaj!!!

24 listopad 2015

Na życzenie mieszkańców udało nam się namówić św. Mikołaja do odwiedzenia Pilchowic. 6 grudnia podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Zespole Szkół w Pilchowicach dajemy Państwu możliwość skorzystania z usług Mikołaja. Podpisaną paczkę należy dostarczyć potajemnie pomocnikom Świętego od godz. 9:00. Wręczanie prezentów w godzinach 10:30-12:00. Na miejscu będzie też fotograf, który uwieczni Państwa pociechy.

Więcej »

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2015

24 listopad 2015

Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 12 grudnia 2015 r. na Targowisku w Pilchowicach (przy ul. Damrota, wjazd naprzeciw Urzędu Gminy). Od godziny 8:00 wystawcy będą do Państwa dyspozycji. Oferta bardzo bogata, każdy znajdzie coś na prezent lub świąteczny stół. Na targowisku pojawi się także św. Mikołaj. Serdecznie zapraszamy. To idealna okazja, aby zaopatrzyć się ozdoby i prezenty :D

Więcej »

TURNIEJ GIER KOMPUTEROWYCH

18 listopad 2015

Zapraszamy na drugą edycję Turnieju Gier Komputerowych, który odbędzie się w Domu Kultury w Wilczy 28.11.2015 r. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada br. telefonicznie 503-978-654 lub e-mailowo gok@pilchowice.pl.

Więcej »

Najpiękniejsze Betlyjki i ozdoby świąteczne

13 listopad 2015

Zapraszamy do udziału w tradycyjnym już konkursie na najpiękniejsze Betlyjki i ozdoby świąteczne.

Jak co roku wystawa i rozstrzygnięcie odbędą się podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół w Pilchowicach.Szczegóły dotyczące zgłaszania prac na plakacie i w regulaminie.

ZAPRASZAMY

Więcej »

CLUBBING PARTY W DK ŻERNICA

30 październik 2015

Myślimy też o lubiących zabawę klubową, dlatego zapraszamy 14 listopada do DK Żernica na CLUBBING PARTY. Imprezę wymiksuje DJ MATI. Wstęp tylko dla +18. Można rezerwować stoliki (5 PLN), wysyłąjąc maila z informacją na kogo i ile miejsc w stoliku (max 12 osób). Zapewniamy możliwość zakupu czegoś na schłodzenie i czegoś na ząb. Nie może Was zabraknąć, zabierzcie znajomych i do zobaczenia. Bawimy się od 20:00 do ok. 2:00!!! Wstęp to jedyne 10 PLN.

Duża frekwencja i dobra zabawa będzie sprawi, że impreza wejdzie na stałe w kalendarz imprez.

Więcej »